Дитяче автокрісло Britax Romer Advansafix IV R
Відео 14Фото 19 |
Britax Romer Advansafix IV R |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Britax Romer 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Britax Romer.
Купити Britax Romer Advansafix IV R
Усі ціни 11 →Автокресло BRITAX-ROMER ADVANSAFIX IV R Cosmos Black 2019 | 10 650 грн. |
Britax & Romer Advansafix IV R Crystal Black 9-36Kg | 14 960 грн. |
Britax & Romer Advansafix IV R Crystal Black 9-36Kg | 15 334 грн. |
Britax & Romer Advansafix IV R Crystal Black 9-36Kg | 15 708 грн. |
Автокресло BRITAX-ROMER ADVANSAFIX IV R Moonlight Blue 2019 | 10 650 грн. |
Модель Advansafix IV R від іменитого бренду Britax Romer охоплює відразу три вагові групи: 1 (9-18 кг), 2 (15-25 кг) і 3 (22-36 кг), що дозволяє використовувати її з малих років і практично до підліткового віку.
Комфортне розміщення
Комфортне розміщення у сидінні діток різної комплекції досягається за рахунок відмінної адаптації крісла до зростаючого організму дитини. У виробі передбачено три положення нахилу спинки, регулювання висоти підголівника та ременів, до того ж спинка автокрісла має широкі боковини. У всіх випадках фіксація крісла на сидінні авто здійснюється за допомогою системи Isofix укупі з допоміжним якірним ременем Top Tether. Про правильність установки моделі інформує спеціальна індикація.
Якість на висоті
Якість матеріалів виготовлення моделі підтверджується тим, що спина маленького пасажира практично не потіє навіть на далекобійних дистанціях поїздок в спекотний літній спеку. Вся оббивка крісла знімається для прання за температури 30°С в делікатному режимі. Негаразди у деяких екземплярів автосидения виникають тільки з тканинним чохлом на підголовник — через заводського браку певної партії товару він постійно спадає.
Захист по всіх фронтах
Висувні протектори SICT в конструкції Britax Romer Advansafix IV R виступають гарантами захисту пасажира, якщо в момент аварії удар припадає на бічні двері. У результаті дитина захищена від травмування на всіх фронтах, що підтверджується під час тестів за методикою ADAC за 2019 рік. Крісла б ще не настільки гуркотливу конструкцію «на порожню і ціни б моделі в середньо-високому дивізіоні універсальних дитячих автосидінь не було зовсім.