Пневматична гвинтівка BSA Comet Evo GRT (21920127)
Відео 2Фото 6 |
BSA Comet Evo GRT |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BSA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BSA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BSA Comet Evo GRT
Усі ціни 16 →BSA Comet Evo GRT | 9 050 грн. |
BSA Comet Evo GRT | 9 120 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) BSA Comet Evo GRT, 4,5 мм (162) | 9 330 грн. |
Винтовка пневматическая BSA Comet Evo GRT (4.5мм), газовая пружина 318-101 | 9 330 грн. |
Пневматична гвинтівка BSA Comet Evo GRT кал. 4.5 мм (162) | 9 330 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →