Пневматична гвинтівка Norica Dragon GRS
Відео 2Фото 5 |
Norica Dragon GRS |
|
Доступна за ціною пневматична гвинтівка з газовою пружиною. Використання газу замість традиційної металевої пружини дало змогу конструкторам істотно поліпшити характеристики пневматичної зброї. Такі гвинтівки мають меншу віддачу, вібрацію в момент пострілу, а значить більш високу точність. Початкова швидкість пострілу у цієї моделі складає 330 м/с, для стрільби виробник рекомендує використовувати свинцеву кулю калібру 4,5 мм.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Norica 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Norica.
Купити Norica Dragon GRS
Усі ціни 20 →Norica Dragon GRS | 9 160 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) Norica Dragon GRS (1665.11.41) | 9 370 грн. |
Винтовка пневматическая Norica Dragon GRS (4.5мм), газовая пружина 294-100 | 9 370 грн. |
Винтовка пневматическая Norica Dragon GRS (16651141) | 9 372 грн. |
Пневматична гвинтівка Norica Dragon GRS 4,5 мм 330 m/c (1665.11.41) | 9 370 грн. |