Пневматична гвинтівка BSA Meteor EVO GRT Silentum (172S)
Відео 2Фото 5 |
BSA Meteor EVO GRT Silentum |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BSA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BSA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BSA Meteor EVO GRT Silentum
Усі ціни 15 →BSA Meteor EVO GRT Silentum | 10 400 грн. |
BSA Meteor EVO GRT Silentum | 11 140 грн. |
Пневматическая винтовка (воздушка) BSA Meteor EVO Silentum, 4,5 мм (172S) | 11 400 грн. |
Винтовка пневматическая BSA Meteor EVO Silentum (4.5мм), глушитель 318-101 | 11 400 грн. |
Пневматична гвинтівка BSA Meteor EVO GRT Silentum кал. 4.5 мм с глушителем | 11 400 грн. |
ще 10 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →