Протеїн BSN Syntha-6 1.3 кг
Відео 37Фото 3 |
BSN Syntha-6 1.32 kg |
|
Протеїн виробника BSN позиціонується в якості продукту преміумкласу, А сам виробник називає свою добавку однією з найсмачніших на ринку. Подібні оцінки багато в чому підтверджують як самі користувачі, так і різні авторитетні рейтинги спортивного харчування. Припустимо, за версією ресурсу Bodybuilding.com не раз входив в ТОП найкращих продуктів своєї категорії. Протеїн BSN Syntha - 6 1.3 кг складається з різних компонентів.
Основою білкової матриці є сироватковий концентрат і ізолят. Крім того сюди входить міцелярний казеїн і казеїнат кальцію, а також яєчний альбумін. З однією порцією добавки в організм надходить 22 грами білка, які в свою чергу містять не менше 10 г незамінних амінокислот. При цьому потрібно враховувати, що найкраще використовувати даний спортпіт в період набору м'язової маси, оскільки одна рекомендована порція на 47 грам містить 15 г вуглеводів (в тому числі 4 г цукру) і відрізняється високою калорійністю (200 ккал). Крім банки на 1.3 кг можна взяти більшу фасовку на 2.3 кг.ще більш варіативні смаки: у продажу зустрічається кілька шоколадних варіацій, печиво з вершками, ванільне морозиво, полуниця і банан.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BSN 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BSN.
Купити BSN Syntha-6 1.3 кг
Усі ціни 37 →Протеин Bsn Syntha-6 1320 g /30 servings/ Chocolate | 1 901 грн. |
Протеїн Bsn Syntha-6 1320 g /30 servings/ Chocolate | 1 867 грн. |
Протеин BSN Syntha-6, 1.32 кг Клубника CN0579-5 | 2 195 грн. |
Протеїн BSN Syntha-6 1.32 кг Сhocolate Milkshake (834266006205) | 1 999 грн. |
Протеин Bsn Syntha-6 1320 g / 28 servings / vanilla ice-cream | 1 901 грн. |
- Порція одна мірна ложка. - Протеїн комплексний. - Смак просто "вищий", запах сюди ж. - Крутий вигляд банки, постійний відомий дизайн. - Піна після змішування відсутня. - Велика банка, недосипана догори (виробник, у чому логіка?) - Як би протеїн, але у складі присутні вуглеводи (цукри з них 2 гр.), Але це не критично. - Мірну ложку важко знайти в протеїні, буває таке, що вона знаходиться коли допиваєш банку :D Валентин К.: користуюся BSN Syntha-6 4.54 kg менше місяця |
Модификації BSN Syntha-6
Ціни на BSN Syntha-6 |
---|---|---|---|---|
BSN Syntha-6 1.3 кг | від 1 867 грн. | 37 пропозицій | ||
BSN Syntha-6 2.3 кг | від 2 849 грн. | 53 пропозиції | ||
BSN Syntha-6 4.5 кг | від 5 681 грн. | 9 пропозицій |
Після відкриття банки, перше що “впадає” у вічі - це запах :) (брав шоколадний). Чи не "хімозний", чистий запах какао, майже як Несквік.
Далі шукаю мірний черпак, він має бути тут за такі гроші. Тільки знайти його важко, як завжди десь на дні.
Порція дорівнює одній мірній ложці (процес приготування спростили спеціально для качків..., коли готувати потрібно качати залізо;). І з водою, і з молоком смак супер (присмаку сироватки немає). Протеїн комплексний і включає казеїн, який крім загусників дає ще і свою густоту. Розмішується швидко та без піни.
Перед першою покупкою Синти, бентежило наявність вугілля в суміші, благо цукру там мінімальних 2 грами, решта це повільні вуглеводи. Вони дають трохи додаткових калорій плюс насичення.
Дана суміш - найкращі ласощі для ваших м'язів. Купуйте, не шкодуйте.