Рамка для розетки / вимикача Bticino LNA4804AR
Bticino LNA4804AR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bticino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bticino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bticino LNA4804AR
Bticino Bticino LivingLight LNA4804AR | 135 грн. |
Рамка Legrand Bticino LivingLight 4 модулі, Антрацит LNA4804AR | 106 грн. |
BTicino BTicino LivingLight Рамка, 4 модуля, колір антрацит Nx2701 (LNA480 | 189 грн. |
Bticino LivingLight Рамка прямокутна, 4 модулі, колір Антрацит (LNA4804AR) | 221 грн. |
Модификації Bticino LNA4804AR
Ціни на Bticino LNA4804AR |
---|---|---|---|---|
Bticino LNA4804BI | від 101 грн. | 3 пропозиції | ||
Bticino LNA4804AR | від 106 грн. | 4 пропозиції | ||
Bticino LNA4804TE | від 399 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →