Рамка для розетки / вимикача Bticino LNA4804TE
Bticino LNA4804TE |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bticino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bticino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bticino LNA4804TE
Рамка Legrand Bticino LivingLight 4 модулі, Алюміній LNA4804TE | 523 грн. |
BTicino BTicino LivingLight Рамка, 4 модуля, колір алюміній Nx2701 (LNA480 | 399 грн. |
Bticino LivingLight Рамка прямокутна, 4 модулі, колір Алюміній (LNA4804TE) | 405 грн. |
Модификації Bticino LNA4804TE
Ціни на Bticino LNA4804TE |
---|---|---|---|---|
Bticino LNA4804BI | від 101 грн. | 3 пропозиції | ||
Bticino LNA4804AR | від 106 грн. | 4 пропозиції | ||
Bticino LNA4804TE | від 399 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →