Рамка для розетки / вимикача Bticino LNA4802M4TE
Bticino LNA4802M4TE білий сріблястий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bticino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bticino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bticino LNA4802M4TE
Bticino Bticino LivingLight LNA4802M4TE | 873 грн. |
Рамка 4 поста Legrand Bticino LivingLight, Алюміній LNA4802M4TE | 873 грн. |
BTicino Bticino LivingLight прямокутна Рамка, 4 пости, колір Алюміній (LNA | 719 грн. |
Bticino LivingLight Рамка прямокутна, 4 пости, колір Алюміній (LNA4802M4TE | 870 грн. |
Модификації Bticino LNA4802M4TE
Ціни на Bticino LNA4802M4TE |
---|---|---|---|---|
Bticino LNA4802M4BI | від 246 грн. | 5 пропозицій | ||
Bticino LNA4802M4TE | від 719 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →