Рамка для розетки / вимикача Bticino LNA4803TE
Bticino LNA4803TE графіт сріблястий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bticino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bticino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bticino LNA4803TE
Bticino Bticino LivingLight LNA4803TE | 334 грн. |
Рамка Legrand Bticino LivingLight 3 модулі, Алюміній LNA4803TE | 263 грн. |
BTicino Рамка для розеток і вимикачів LivingLight алюминий (LNA4803TE) LNA | 319 грн. |
Bticino LivingLight Рамка прямокутна, 3 модулі, колір Алюміній (LNA4803TE) | 373 грн. |
Модификації Bticino LNA4803TE
Ціни на Bticino LNA4803TE |
---|---|---|---|---|
Bticino LNA4803AR | від 125 грн. | 3 пропозиції | ||
Bticino LNA4803TE | від 263 грн. | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →