Ручна лійка Bugnatese Wellness 19150
Фото 4 |
Bugnatese Wellness 19150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bugnatese 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bugnatese.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bugnatese Wellness 19150
Душова лійка Bugnatese Wellness бронза RICBR19150 | 3 139 грн. |
Душова лійка Bugnatese Wellness золото RICDO19150 | 3 698 грн. |
Душова лійка Bugnatese Wellness хром RICCR19150 | 2 107 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →