Ручна лійка GRB Incool 00060020
Фото 5 |
GRB Incool 00060020 |
|
Система проти вапняних відкладень.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог GRB 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі GRB.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити GRB Incool 00060020
Усі ціни 8 →Душова лійка 1 режим GRB in Cool Black чорний матовий 00060022 | 2 835 грн. |
Ручной душ GRB Incool 00060022 | 2 755 грн. |
Ручний душ GRB Hydro (00060020), хром | 1 766 грн. |
Лійка ручного душу GRB In Cool білий матовий 00060021 | 2 835 грн. |
Ручний душ GRB Incool Black (00060022), чорний матовий | 3 251 грн. |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →