Магістральний фільтр BWT Protector mini HWS CR 1/2
BWT Protector mini HWS CR 1/2 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BWT Protector mini HWS CR 1/2
Усі ціни 12 →Фильтр для холодной воды с регулятором давления BWT PROTECTOR MINI HWS ½" | 3 920 грн. |
BWT BWT Protector Mini HWS 1/2"CR 810548 | 3 920 грн. |
Фільтр для холодної води з регулятором тиску BWT PROTECTOR MINI HWS ¾" CR | 3 764 грн. |
Фільтр для холодної води з регулятором тиску BWT PROTECTOR MINI HWS 1/2 " | 3 492 грн. |
BWT PROTECTOR mini HWS CR3/4" | 3 700 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →