Магістральний фільтр BWT R1 3/4 (840364)
BWT R1 3/4 з'єднання 1"з'єднання ¾" |
|
З функцією зворотного промивання
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BWT 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BWT.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BWT R1 3/4
Фильтр с обратной промывкой BWT R1 ¾" 840364 | 8 420 грн. |
BWT BWT R1 3/4" 840364 | 8 420 грн. |
Фільтр зі зворотною промивкою BWT R1 3/4 " | 8 420 грн. |
BWT R1 3/4" модульний фільтр | 8 400 грн. |
BWT R1 3/4" модульний фільтр (106246) | 8 400 грн. |
Модификації BWT R1 3/4
Ціни на BWT R1 3/4 |
---|---|---|---|---|
BWT R1 1 | від 8 800 грн. | 4 пропозиції | ||
BWT R1 3/4 | від 8 400 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →