Powerbank BYZ W23 20000
Фото 5 |
BYZ W23 20000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BYZ 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BYZ.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BYZ W23 20000
Усі ціни 19 →BYZ W23 20000MAH TYPE C PD WHITE (BYZ-W23-W) | 1 125 грн. |
BYZ W23 20000MAH TYPE C PD WHITE (BYZ-W23-W) | 1 119 грн. |
Універсальна мобільна батарея BYZ W23 20000 mAh White (BYZ-W23-W) BYZ-W23- | 1 249 грн. |
Повербанк BYZ W23 20000 mAh White (6806024) | 649 грн. |
Батарея універсальна BYZ W23 20000mAh White (BYZ-W23-W) BYZ-W23-W | 1 249 грн. |
ще 14 пропозицій