Powerbank Hoco J102A-20000
Фото 9 |
Hoco J102A-20000 |
|
Портативна батарея із солідними енергетичними запасами в осередках літій-полімерного акумулятора ємністю 20000 мАгод. Насправді батарея повербанка може видати на підключені пристрої до 11800 мАгод своєї ємності. Для їх зарядки використовуються роз'єми USB type C і два USB A. Модель отримала підтримку протоколів швидкої зарядки Qualcomm Quick Charge 2.0/3.0, Huawei FastCharge Protocol, Power Delivery 3.0 і т.п.
Функція прискореного поповнення енергетичних запасів буде доречною при нестачі вільного часу, коли гаджет важливо зарядити якнайшвидше. Зазначимо, що вона має підтримуватись пристроєм-споживачем. Власна зарядка повербанка здійснюється через порти USB типу C або microUSB. Є в моделі і окремий режим низькострумової зарядки для малопотужних гаджетів на кшталт фітнес-браслетів. Залишковий відсоток заряду акумулятора відображається на інфо-дисплеї Powerbank'а, який розповсюдився на верхній панелі корпусу. До речі, товщина моделі видалася 29 мм, а вага ледве перевищує 400 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Hoco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Hoco.
Купити Hoco J102A-20000
Усі ціни 16 →Зовнішній акумулятор Hoco J102A Cool Figure 20000mAh 20W White | 599 грн. |
Зовнішній акумулятор (Power Bank) Hoco J102A Cool figure 20W 20000mAh Whit | 799 грн. |
Зовнішній акумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J102A Cool Figure QC3.0/PD 2 | 643 грн. |
Внешний аккумулятор Hoco Power Bank 20000mAh J102A Cool Figure QC3.0/PD 20 | 603 грн. |
Повербанк HOCO Cool figure J102A 20000 mAh 20W Black (6931474783622) | 496 грн. |