Акустична система Cabasse Zef 13
Фото 4 |
Cabasse Zef 13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabasse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabasse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cabasse Zef 13
Усі ціни 8 →Cabasse Zef 13 Czarny | 12 760 грн. |
Всепогодня акустика Cabasse ZEF 13 White | 21 450 грн. |
Cabasse Zef 13 Czarny | 13 398 грн. |
Cabasse Zef 13 Biały | 12 760 грн. |
Cabasse ZEF 13 | 13 840 грн. |
ще 3 пропозиції
Модифікація моделі:
- Zef 13tr — інформаційна акустика з можливістю використання в 100 - і 70-вольтів системах
РекомендуємоПорівняти в таблиці →