Акустична система Cabasse Eole 4 Satellite
Відео 1Фото 6 |
Cabasse Eole 4 Satellite |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabasse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabasse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cabasse Eole 4 Satellite
Усі ціни 8 →Cabasse Eole 4 Satellite Glossy Black офіційна гарантія | 9 899 грн. |
Cabasse Eole 4 Satellite Biały | 14 840 грн. |
Cabasse Eole 4 Satellite Glossy White | 22 113 грн. |
Cabasse Eole 4 Satellite Biały | 15 582 грн. |
Акустична пара Cabasse Eole 4 satellite Glossy Black (art.236030) | 10 530 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →