Акустична система HECO Ambient 22 F
Фото 9 |
HECO Ambient 22 F |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог HECO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі HECO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити HECO Ambient 22 F
HECO Ambient 22 F Satin black офіційна гарантія акційна ціна | 9 749 грн. |
Настінна акустика Heco Ambient 22 F White Satin | 10 770 грн. |
HECO Ambient 22 F Satin white офіційна гарантія акційна ціна | 9 749 грн. |
Настінна акустика Heco Ambient 22 F Black Satin | 10 770 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →