Підсилювач Yamaha A-S201
Відео 21Фото 5 |
Модель належить до рішень бюджетного типу, але водночас може похвалитися максимальною вихідною потужністю 100 Вт при співвідношенні сигнал\шум у 100 дБ, що насправді дуже хороший показник. Привабливий дизайн пристрою доповнено інформативним дисплеєм і зручними поворотними перемикачами, в комплектації також передбачений пульт дистанційного управління. Спеціальний вхід Phono дозволяє підключити програвач вінілових дисків. Для акустики передбачені 4 виходи, що дозволяє підключити до 4 колонок.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Купити Yamaha A-S201
Усі ціни 31 →Підсилювач Yamaha A-S201 Black VEV9690 | 14 240 грн. |
Yamaha A-S201 Black офіційна гарантія | 10 849 грн. |
Інтегральний підсилювач Yamaha A-S201 Black | 10 290 грн. |
Yamaha A-S201 II Black | 14 240 грн. |
Інтегральний підсилювач Yamaha A-S201 Black | 10 297 грн. |
0 1 4 9 |
Купив цю модель у липні 2019р за 4913грн, на даний момент він на тому сайті коштує 4508грн. Підключив колонки Radiotehnika S-50B (8 ом) по кабелю перетином 2х2,31. Колонки розгойдує, лампочка перезавантаження на колонках спрацьовує, джерело звуку ноутбук. При виставленому еквалайзері на ноутбуці-частотах не вистачає, доводиться ще на підсилювачі додавати низів і високих. На багатьох сайтах пишуть: Діапазон частот, що відтворюються, Гц:10-100000 . При таких високих частотах пищалки миттєво повинні згоріти. Звідки взято такі цифри, мені не зрозуміло. У книжці написано: Мінімальна вихідна потужність RMS (8 ом від 40 Гц до 20 кГц, що набагато ближче до реальності. До цього стояла Радіотехніка У-7111 із заявленим діапазоном 10-30000 Гц, яка набагато приємніше і "глибше" відтворювала низи, поки що не згоріла.Але після її ремонту вже цього басу не було.А якщо на ямах додати ще баса-то ніби колонки "давляться". .Міняти в найближчі роки не збираюся. Порівняно з іншими моделями ціна прийнятна за такі характеристики. Потужність більше 50 радянських ватів на 8 ом. Але заявлених 100 ватів навряд чи видасть. Поганий радіатор, гріється сильно при включенні на повну потужність 50 ватних колонок на 8 ом, особливо влітку. Затискачі проводів під колонки бажають кращого.Марка передня панель сірого кольору. Хотілося б трохи ширше діапазон відтворюваних частот. Влад: користуюся Yamaha A-S201 кілька місяців |
21Y725211ZP,мощность для европы или для азии?
Підсилювач Yamaha A-S201 за помірну ціну ($300) отримав універсальний дизайн, багатий набір налаштувань і інтерфейсів, що робить його претендентом на лідерство в класі бюджетників. Подивимося, які у нього шанси.
Дизайн теж важливий
Підсилювач зібраний на «відмінно», алюмінієвий корпус не прогинається, не люфтить, зазори відсутні. Масивні опори забезпечують відмінну стійкість. Виріб пропонується в двох кольорах: чорному або сріблястому матовою. Лаконічний Дизайн і стильний — строгі прямі лінії і прямокутна форма ідеально гармонують з інтер'єрами в стилі модерн, хай-тек, лофт.
Все управління винесено на лицьову панель. Зліва направо розташовані вихід на навушники, кнопки включення динаміків, налаштування НЧ/ВЧ, кнопки вибору джерела сигналу (Input), колесо гучності. Всі режими відображаються на тонкому акуратному дисплеї. Для більшої зручності передбачений пульт ДУ, з якого доступні налаштування навіть тих функцій, яких немає на панелі: регулювання балансу, таймер сну, доступу до меню налаштувань.
Чистий звук без прикрас
Підсилювач підтримує динамічну потужність 125 Вт на канал, 8 Ом і 165 на 4 Ом і можливість працювати в частотному діапазоні 20 – 20000 Гц. Більшого і не потрібно, оскільки людське вухо не сприймає звук за цими межами, а потужності з головою вистачить для великої вітальні або двору.
Завдяки режиму прямого підключення Pure Direct звуковий сигнал йде в обхід ланцюгів управління тембром (НЧ і ВЧ), балансом і буферного підсилювача, що дозволяє в повній мірі розкрити звучання будь-яких добротних полочников або напольников. При цьому всі інструменти звучать розбірливо навіть у складній композиції і на високій гучності. Бас радує глибиною та чіткістю, середина — широтою і відкритістю, а високі — яскравістю і прозорістю. А ось відсутність тонкомпенсації відверто здивувало. Налаштування не найбільш затребувана серед початківців аудіофілов, але присутня в більшості пристроїв.
Підключаємо всі
Наявність 4 пар гвинтових клем говорить про те, що апарат може бути серцем майже будь-якої аудіосистеми, даючи змогу налаштувати звук відразу для двох комплектів стерео і кнопками A і B перемикатися між ними. А вбудований ММ фонокоректор обов'язково порадує виниломанов. Багатий інтерфейс з 5 аналогових входів і один вихід дозволяє підключати до підсилювача Цапи, плеєри, тюнери та інші пристрої, а також робити запис.
Педантичні японці подбали і про енергозбереження. Підсилювач підтримує автоматичний перехід в режим очікування, в якому споживання електрики знижується до 0.5 Вт. Можна виставити інтервал у 2, 4, 8 або 12 годин, або зовсім відключити спрацьовування.
А ось незнімний мережевий кабель може завдати клопоту з ремонтом в разі несправності. Але це, мабуть, єдиний мінус, який нам вдалося знайти.
В іншому Yamaha A-S201 повністю виправдовує звання лідера серед бюджетних підсилювачів. Апарат практично ідеальний по співвідношенню «ціна-якість», і точно не розчарує новачка у світі Hi-Fi звуку.