Акустична система Cabasse Zef 13TR (228014)
Фото 4 |
Cabasse Zef 13TR |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Cabasse 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Cabasse.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Cabasse Zef 13TR
Усі ціни 6 →Cabasse Zef 13 Tr | 15 960 грн. |
Всепогодна акустика Cabasse ZEF 13 TR White | 23 790 грн. |
Cabasse Zef 13 Tr | 16 758 грн. |
Cabasse ZEF 13 TR czarny | 17 040 грн. |
Всепогодна акустика Cabasse ZEF 13 TR Black | 23 790 грн. |
Cabasse ZEF 13 TR czarny | 17 892 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →