Поверхневий насос Calpeda MXV-BM 25-208
Calpeda MXV-BM 25-208 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Calpeda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Calpeda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Calpeda MXV-BM 25-208:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Модель MXV-B 25-208 — оснащена трифазним двигуном. Вага насоса при цьому становить 30 кг
Модификації Calpeda MXV-BM 25-208
Ціни на Calpeda MXV-BM 25-208 |
---|---|---|---|---|
Calpeda MXV-BM 25-203 | від 33 246 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXV-BM 25-204 | від 34 357 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXV-BM 25-205 | від 35 372 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXV-BM 25-206 | від 37 981 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXV-BM 25-207 | від 39 479 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXV-BM 25-208 | від 41 654 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXV-BM 25-210 | від 44 022 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXV-BM 32-403 | від 34 406 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXV-BM 32-404 | від 35 517 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXV-BM 32-405 | від 36 773 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXV-BM 32-406 | від 38 368 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXV-BM 32-407 | від 40 301 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda MXV-BM 40-803 | від 36 580 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →