Поверхневий насос Calpeda NM 25/160BE
Calpeda NM 25/160BE відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Calpeda 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Calpeda.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Calpeda NM 25/160BE:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
- Моделі з маркуванням NMM — оснащені однофазним двигуном
Модификації Calpeda NM 25/160BE
Ціни на Calpeda NM 25/160BE |
---|---|---|---|---|
Calpeda NM 20/160AE | від 19 377 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 20/160BE | від 19 039 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 25/160BE | від 19 619 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 25/12B/A | від 15 318 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 25/12A/A | від 15 801 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 25/160AE | від 22 470 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 10/DE | від 19 522 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 10/AE | від 20 005 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 11/BE | від 23 871 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 12/C/A | від 33 874 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 10/SE | від 22 325 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 17/HE | від 25 949 грн. | 1 пропозиція | ||
Calpeda NM 17/GE | від 27 350 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →