Поверхневий насос Speroni RSM 40
Speroni RSM 40 відцентровий |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Speroni 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Speroni.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Speroni RSM 40
Усі ціни 7 →Насос поверхностный Speroni RSM 40 | 19 823 грн. |
Горизонтальний багатоступінчастий насос Speroni RSM 40 (102190290) 1021902 | 19 889 грн. |
Speroni RSM 40 | 18 659 грн. |
Speroni Поверхностный многоступенчатый насос Speroni RSM 40 | 18 851 грн. |
Насос горизонтальний багатоступеневий Speroni RSM 40 | 22 282 грн. |
Відцентровий поверхневий насос Speroni RSM 40 | 20 874 грн. |
Насос багатоступінчастий Speroni RSM 40 | 21 840 грн. |
Додаткові функції і можливості поверхневого насоса Speroni RSM 40:
- Максимальна температура навколишнього середовища 40 °С
Модификації Speroni RSM 40
Ціни на Speroni RSM 40 |
---|---|---|---|---|
Speroni RSM 3 | від 8 469 грн. | 7 пропозицій | ||
Speroni RSM 4 | від 8 871 грн. | 7 пропозицій | ||
Speroni RSM 5 | від 10 080 грн. | 4 пропозиції | ||
Speroni RSM 40 | від 18 659 грн. | 7 пропозицій | ||
Speroni RSM 50 | від 20 344 грн. | 7 пропозицій | ||
Speroni RSM 60 | від 20 747 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →