Рація Motorola CLPE Plus (CLP1166BWLAA)
Фото 4 |
Motorola CLPE Plus |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Motorola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Motorola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Motorola CLPE Plus
Усі ціни 18 →Рація Motorola CLPE PLUS UHF MODEL EMEA (CLP1166BWLAA) | 9 949 грн. |
Рация Motorola CLPE Plus UHF Model Emea (0,5W, UHF, 450-470MHz, до 9 км, 1 | 11 414 грн. |
Рация Motorola Clpe Plus Uhf Model Emea | 11 415 грн. |
Рація Motorola CLPE PLUS UHF MULTIPACK EMEA (Гр9715) | 10 376 грн. |
Портативна рація Motorola CLPE PLUS UHF MODEL EMEA (CLP1166BWLAA) | 10 530 грн. |
ще 13 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →