Візочок CAM Dinamico Up 2 in 1
Відео 11Фото 15 |
Сучасна багатофункціональна коляска, яка в зібраному вигляді разом із встановленим прогулянковим блоком важить близько 13 кг. Багатофункціональною CAM Dinamico можна назвати тому, що в комплектацію моделі входить автокрісло і люлька зі спеціальною конструкцією дна, що дозволяє використовувати її в якості гойдалки для дитини. Нахил спинки сидіння, спинки люльки і висоти батьківської ручки регульовані. Корпус коляски прикрашений стразами. Ширина шасі становить 61 см, колеса надувні, передня пара — поворотні.
Купити CAM Dinamico Up 2 in 1
Усі ціни 17 →Универсальная коляска 2 в 1 Cam Dinamico Up Smart, Серо-белое Графити | 16 398 грн. |
Коляска Cam 2 в 1 Dinamico Up Smart чорно-біле графіті (897010/782) 897010 | 16 398 грн. |
Cam Коляска Cam 2 в 1 Dinamico Up Smart чорно-біле графіті (897010/782) 89 | 16 398 грн. |
Універсальна коляска 2 в 1 CAM Dinamico Up Smart Чорно-біле графіті (89701 | 16 398 грн. |
Универсальная коляска 2 в 1 Cam Dinamico Up Smart Черно-белое Графити | 16 398 грн. |
3 5 11 12 |
CAM Dinamico «3 в 1» — це універсальний транспортний засіб для дітей від народження і до 3 років від популярної італійської торгової марки. Всі моделі, незалежно від варіанта кольору виглядають ефектно, оскільки додатково прикрашені стразами.
У комплекті з цією коляскою йде автокрісла категорії 0+ з анатомічним підголовником і бічним захистом від ударів. Також разом з моделлю покупці отримують накидку для ніг, москітну сітку, дощовик та сумку для речей.
Велика і зручна люлька
CAM Dinamico має містку люльку з широким спальним місцем: до пів року не тісно навіть великим діткам. Міцна основа захищена від продувань. Знімну бавовняну оббивку і матрацик можна прати. Положення підголівника в ложі зручно регулюється з допомогою зовнішнього фіксатора. При необхідності люльку можна використовувати в автомобілі.
Великий капюшон і розкладається спинка
Прогулянковий блок в колясці просторий і місткий. Передбачено 4 положення фіксації спинки з максимальним розкриттям 160 градусів — майже горизонтальне положення. Капюшон великий і непогано захищає від сонця, або дощу, але не дуже слухняний при опущеній в горизонтальне положення спинки — падає, сам складається, не тримається в обраному положенні. Підкладка прогулянкового блока зроблена з синтетики — влітку карапуз потіє, до того ж вона слизька, і невеликі малюки просто сповзають вниз.
Міцна та надійна
CAM Dinamico оснащена посиленим шасі, завдяки якому конструкція вийшла особливо стійкою і надійною, а також досить вузькою. Литі поворотні передні колеса забезпечують хорошу маневреність, а задні надувні з якісною амортизацією — відмінну плавність ходу і прохідність. Свої амортизатори є і на передній осі.
Модификації CAM Dinamico Up
Ціни на CAM Dinamico Up |
---|---|---|---|---|
CAM Dinamico Up 2 in 1 | від 14 573 грн. | 17 пропозицій | ||
CAM Dinamico Up 3 in 1 | від 16 398 грн. | 45 пропозицій |