Візочок CAM Dinamico Smart 3 in 1
Відео 2Фото 4 |
CAM Dinamico Smart 3 in 1
Конструкція:універсальна, 3 в 1
Складання:книжка
Захист:бампер, ремені
Регулювання:спинка, підніжка
Ширина шасі:57 см
Вага в зборі:12.4 кг
Всі характеристики
Купити CAM Dinamico Smart 3 in 1
Усі ціни 28 →Універсальна коляска 3 в 1 CAM Dinamico Smart, синій (897025/T914) | 20 180 грн. |
Универсальная коляска 3 в 1 Cam Dinamico Smart бежевый с рисунком (897025/ | 21 699 грн. |
Коляска Cam 3 в 1 Dinamico Smart Сірий меланж (897025/T910) 897025/T910 | 19 407 грн. |
Cam Коляска Cam 3 в 1 Dinamico Smart Бежева з візерунком (897025/T915) 897 | 18 667 грн. |
Універсальна коляска 3 в 1 CAM Dinamico Smart Чорна з візерунком (897025/T | 21 699 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації CAM Dinamico Smart
Ціни на CAM Dinamico Smart |
---|---|---|---|---|
CAM Dinamico Smart 2 in 1 | від 16 398 грн. |
CAM Dinamico Smart 3 in 1 | від 17 153 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →