Автохолодильник Ranger Cool 30L (RA 8857)
Відео 1Фото 10 |
Ranger Cool 30L 20 л30 л |
|
В даному автохолодильнике передбачено два режими: максимальний - для швидкого нагрівання й охолодження; екорежим - автоматичне регулювання температури для меншого споживання енергії.
У модельному ряду бренду присутній автохолодильник Ranger Cool 20L, який має об'єм 20 л.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ranger 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ranger.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ranger Cool 30L
Усі ціни 22 →Автохолодильник Ranger Cool 30л RA 8857 RA8857 | 3 999 грн. |
Автохолодильник Ranger Cool 30L (RA8857) 162016 | 3 999 грн. |
Автохолодильник Ranger Cool (30л), нагрев + охлаждение 234-1224 | 3 999 грн. |
Автохолодильник Ranger Cool 30L (RA 8857) | 3 999 грн. |
Портативный холодильник термоэлектрический Ranger Cool 30L (RA 8857) | 3 879 грн. |
ще 17 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Ranger Cool 30L
Ціни на Ranger Cool 30L |
---|---|---|---|---|
Ranger Cool 20L | від 2 909 грн. | 26 пропозицій | ||
Ranger Cool 30L | від 3 809 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →