Наручний годинник Candino C4360/6
Candino C4360/6 |
|
Все, що вам потрібно знати про підсвічування в годинникахВиди сучасного підсвічування у звичайних і розумних годинниках
Різновиди стекол в наручних годинникахПластикове скло, мінеральна або сапфірове? Типи стекол, що використовуються в звичайних і смартгодинниках
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candino 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candino.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candino C4360/6
Жіночий годинник CANDINO C4360/6 | 10 800 грн. |
Жіночий годинник CANDINO С4360/6 | 8 738 грн. |
Жіночі наручні годинники Candino С4360/6 | 7 944 грн. |
Жіночі наручні годинники Candino C4360/6 | 10 373 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →