Стабілізатор напруги Qoltec 50725 3 кВА / 2400 Вт
Фото 5 |
Qoltec 50725 3 кВА / 2400 Вт
Тип:релейний
Потужність:3 кВА, активна 2400 Вт
Вхідна напруга:220 – 240 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):10 %
Охолодження:активне
Установка:підлоговий
Тороїдальний трансформатор. Затримка 6 секунд
Всі характеристики
Купити Qoltec 50725 3 кВА / 2400 Вт
Усі ціни 8 →Стабилизатор Qoltec AVR-3000VA, аналоговая индикация, Q2 QLT-AVR-3000VA | 2 965 грн. |
Qoltec QLT-AVR-3000VA 29610 | 3 199 грн. |
Qoltec QLT-AVR-3000VA | 2 950 грн. |
Стабілізатор напруги Qoltec автоматичний AVR 3000VA (5901878507255) | 3 299 грн. |
Стабілізатор Qoltec AVR-3000VA, аналогова індикація, Q2 (QLT-AVR-3000VA) | 4 124 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Qoltec 50725
Ціни на Qoltec 50725 |
---|---|---|---|---|
Qoltec 50725 3 кВА / 2400 Вт | від 2 950 грн. | 8 пропозицій | ||
Qoltec 50726 5 кВА / 4000 Вт | від 4 499 грн. | 3 пропозиції | ||
Qoltec 50727 10 кВА / 8000 Вт | від 5 855 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →