Стабілізатор напруги Greenwave Mauser GW-MSR-3000VA 3 кВА / 2400 Вт
Greenwave Mauser GW-MSR-3000VA 3 кВА / 2400 Вт
3 кВА / 2400 Вт5 кВА / 4000 Вт
Тип:релейний
Потужність:3 кВА, активна 2400 Вт
Вхідна напруга:140 – 260 В
КПД:95 %
Точність на виході (±):10 %
Охолодження:пасивне
Установка:підлоговий
Байпас.
Всі характеристики
Купити Greenwave Mauser GW-MSR-3000VA 3 кВА / 2400 Вт
Усі ціни 13 →Стабилизатор напряжения Greenwave Mauser 3000VA (2100Вт) | 4 700 грн. |
Стабилизатор напряжения релейный Green Wave Mauser 3000VA (2100Вт), клеммн | 4 700 грн. |
Стабілізатор Greenwave Mauser 3000VA (GW-MSR-3000VA) | 4 445 грн. |
Стабілізатор Greenwave Mauser 3000VA (GW-MSR-3000VA) GW-MSR-3000VA | 4 700 грн. |
Greenwave Стабілізатор Greenwave Mauser 3000VA (GW-MSR-3000VA) GW-MSR-3000 | 4 700 грн. |
ще 8 пропозицій
Модификації Greenwave Mauser GW-MSR-3000VA
Ціни на Greenwave Mauser GW-MSR-3000VA |
---|---|---|---|---|
Greenwave Mauser GW-MSR-3000VA 3 кВА / 2400 Вт | від 3 682 грн. | 13 пропозицій | ||
Greenwave Mauser GW-MSR-5000VA 5 кВА / 4000 Вт | від 4 081 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →