Духова шафа Candy Timeless FCP 625 NXL (33701665)
Candy Timeless FCP 625 NXL білий чорний |
|
Проста, зручна у використанні та порівняно недорога духовка, яка має все необхідне для ефективного регулярного використання на домашній кухні. Так, пристрій оснащений великою та ємною камерою на 70 л, а також підтримує 8 різних режимів приготування. Такий пристрій може стати чудовим вибором для користувачів, які просто шукають хорошу духовку для дому. Духова шафа Candy FCP 625 NXL має зручну панель управління з цифровим дисплеєм з незвичайним зеленим підсвічуванням, рядом кнопок і двома звичними поворотними регуляторами з боків.
Температура нагрівання регулюється користувачем від 50 до 250 °C. З додаткового оснащення виробником передбачений як класичний гриль, так і система конвекції, яка загалом підвищує ефективність запікання будь-яких продуктів. Є таймер та функція захисту від дітей. Ще одна корисна в побуті особливість - систем очищення внутрішніх стінок камери за допомогою пари, що значно полегшує підтримку пристрою в чистоті і порядку.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy Timeless FCP 625 NXL
Усі ціни 30 →Candy Candy FCP 625 NXL/E | 11 119 грн. |
Духова шафа Candy FCP 625 NXL/E | 11 119 грн. |
CANDY FCP625NXL | 10 104 грн. |
Духовка електрична Candy FCP625NXL | 12 199 грн. |
Духова шафа електрична Candy FCP625NXL | 9 975 грн. |
Модификації Candy Timeless FCP 625 NXL
Ціни на Candy Timeless FCP 625 NXL |
---|---|---|---|---|
Candy Timeless FCP 625 WXL | від 12 800 грн. | 3 пропозиції | ||
Candy Timeless FCP 625 NXL | від 9 864 грн. | 31 пропозиція |