Духова шафа Candy Timeless FCP 502 N
Фото 4 |
Candy Timeless FCP 502 N білий чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Candy Timeless FCP 502 N
Усі ціни 38 →Candy Candy FCP 502 N/E | 7 599 грн. |
Духова шафа Candy FCP 502 N/E | 7 599 грн. |
CANDY FCP502N/E | 7 302 грн. |
Духовка електрична Candy FCP502N | 7 403 грн. |
Духовка електрична Candy FCP502N | 8 000 грн. |
ще 20 пропозицій
anonim
24 червня 2019, 21:04
Какой тип переключателя режима - крайний правый 6-позиционный #
Не смыкается силовая контактная пара при включении - хочу поменять весь переключатель
Модификації Candy Timeless FCP 502 N
Ціни на Candy Timeless FCP 502 N |
---|---|---|---|---|
Candy Timeless FCP 502 W | від 8 050 грн. | 1 пропозиція | ||
Candy Timeless FCP 502 N | від 7 118 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →