Духова шафа Interline FZ 684 ECH BB
Фото 10 |
Interline FZ 684 ECH BB |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Interline 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Interline.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Interline FZ 684 ECH BB
Усі ціни 13 →Interline Interline FZ 684 ECH BB | 10 199 грн. |
Духова шафа Interline FZ 684 ECH BB (17486) | 10 199 грн. |
Духова шафа електрична Interline FZ 684 ECH BB | 10 199 грн. |
Духова шафа електрична Interline Fz 684 Ech Bb | 9 783 грн. |
Духовой шкаф электрический Interline Fz 684 Ech Bb | 9 774 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →