Духова шафа Minola EOD 6814 BL
Фото 10 |
Minola EOD 6814 BL білий чорний |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Minola EOD 6814 BL
Усі ціни 19 →Minola EOD 6814 BL | 10 979 грн. |
Minola Minola EOD 6814 BL | 10 979 грн. |
Духова шафа електрична Minola EOD 6814 BL | 10 979 грн. |
Духова шафа електрична Minola Eod 6814 Bl | 10 980 грн. |
Духовой шкаф электрический Minola Eod 6814 Bl | 10 980 грн. |
ще 14 пропозицій
Модификації Minola EOD 6814 BL
Ціни на Minola EOD 6814 BL |
---|---|---|---|---|
Minola EOD 6814 WH | від 11 114 грн. | 19 пропозицій | ||
Minola EOD 6814 BL | від 10 430 грн. | 19 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →