Духова шафа Minola EOD 6814 WH
Фото 10 |
Minola EOD 6814 WH білий чорний |
|
Класична електрична духова шафа побутового рівня, насамперед примітна стильним зовнішнім дизайном у білому кольорі. Модель була представлена на ринку у 2023 році та позиціонується виробником у нижній ціновий сегмент. Пристрій має стандартний, як для техніки цього типу, набор функцій і можливостей і може послужити хорошим вибором для періодичного домашнього використання. Духова шафа Minola EOD 6814 WH може похвалитися місткою робочою камерою із загальним корисним об'ємом на рівні 73 л, що надає достатньо простору для приготування великих порцій їжі або кількох страв одночасно.
При цьому температура нагрівання всередині камери регулюється користувачем від 50 до 250°C, що дозволяє точно підбирати необхідні умови для приготування різних страв. Що стосується режимів готування, то виробником передбачений набір із 7 різних режимів, включаючи такі опції як гриль, конвекція та розморожування. Управління духовкою легко і інтуїтивно зрозуміло завдяки поворотним регуляторам, що утоплюються, і сенсорним кнопкам. Таймер та термостат допоможуть контролювати процес готування, а функція автоматичного відключення гарантує безпеку експлуатації. При всій своїй функціональності догляд за духовкою залишається максимально простим. Система очищення пором допоможе підтримувати внутрішні стінки духовки у чистоті без зайвих зусиль.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Minola 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Minola.
Купити Minola EOD 6814 WH
Усі ціни 18 →Minola EOD 6814 WH | 11 699 грн. |
Minola Minola EOD 6814 WH | 11 699 грн. |
Духова шафа електрична Minola EOD 6814 WH | 11 699 грн. |
Духова шафа електрична Minola Eod 6814 Wh | 11 700 грн. |
Духовой шкаф электрический Minola Eod 6814 Wh | 11 700 грн. |
Модификації Minola EOD 6814 WH
Ціни на Minola EOD 6814 WH |
---|---|---|---|---|
Minola EOD 6814 WH | від 11 114 грн. | 19 пропозицій | ||
Minola EOD 6814 BL | від 10 430 грн. | 19 пропозицій |