Духова шафа Candy Idea FIDC N100
Фото 13 |
Candy Idea FIDC N100 нержавіюча сталь чорний |
|
Проста та порівняно недорога побутова електрична духовка з робочою камерою місткістю 70 л. Модель була представлена на ринку у 2023 році та позиціонується виробником у доступний ціновий сегмент. Управління реалізовано парою простих та зрозумілих механічних регуляторів. Діапазон нагріву регулюється користувачем у межах 50-250 °C. Також виробником передбачено набір із чотирьох режимів приготування.
Є режим конвекції, що дозволяє ефективно готувати одночасно на кількох рівнях. Загалом у жаровні передбачено п'ять рівнів. Ґрати з напрямними є знімними, що спрощує догляд за піччю. Вбудована духова шафа Candy FIDC N100 використовує жаровню із сучасним емальованим покриттям. Це спеціальна емаль, стійка до стирання, миючих засобів та температурного впливу. Духовка має дверцята з подвійним склінням.
При нагріванні жаровні до 200 °C температура зовнішньої поверхні дверцят не перевищує 55 °C, що робить піч пожежобезпечною. Нагрівання робочої зони контролюється вбудованим термостатом. Жарівня має підсвічування. Тепер для контролю процесу запікання не потрібно буде часто відкривати дверцята, ступінь готовності можна визначати візуально через скло. Фасад декорований пластиною із нержавіючої сталі. Фасад легко миється та швидко сохне, не корродує, стійко переносить механічну дію під час чищення. Потужність цієї печі досягає 2,1 кВт.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Candy 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Candy.
Купити Candy Idea FIDC N100
Усі ціни 48 →Candy Candy FIDC N100 | 6 599 грн. |
CANDY FIDC N100 | 6 326 грн. |
Духова шафа Candy FIDCN100 | 6 699 грн. |
Духовка електрична Candy Fidc N100 | 6 524 грн. |
CANDY FIDCN100 | 6 699 грн. |
Модификації Candy Idea FIDC N100
Ціни на Candy Idea FIDC N100 |
---|---|---|---|---|
Candy Idea FIDC X100 | від 7 240 грн. | 6 пропозицій | ||
Candy Idea FIDC N100 | від 6 263 грн. | 49 пропозицій |