Об'єктив Canon 28-70mm f/2.0L RF USM (2965C005)
Відео 13Фото 83 |
Canon 28-70mm f/2.0L RF USM |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon 28-70mm f/2.0L RF USM
Усі ціни 30 →Універсальний об'єктив Canon RF 28-70mm f/2,0L USM (2965C005) | 105 950 грн. |
Canon RF 28-70mm f/2,0L USM (2965C005) | 106 300 грн. |
Canon RF 28-70mm f/2 L USM Black (2965C005) | 138 396 грн. |
Об'єктив Canon RF 28-70mm f/2.0L USM (2965C005) | 108 259 грн. |
Объектив Canon RF 28-70 mm f/2.0L USM (2965C005) | 121 299 грн. |
У парку оптики практично кожного фотографа-профі є «універсал» з фокусними відстанями 24-70 мм Під новоспечену лінійку бездзеркальних фулфреймів Canon набагато цікавіше бачиться модель Canon RF 28-70mm f/2L USM — нехай і з урізаним фокусною на короткому кінці, зате з максимальною діафрагмою f/2 у всьому діапазоні зумування.
Ліга Luxury
Об'єктив приписаний до лізі Luxury. Його преміальні коріння видають червоне кільце навколо передньої лінзи і символ L у маркуванні. Пило - і вологозахищений корпус моделі несе на борту складну оптичну схему (19 елементів під крилом 13 груп), безшумний привод автофокусування USM і 9-пелюсткову діафрагму для промальовування справді казкового боке.
Риси характеру
Найважливіша риса характеру об'єктива — дзвінка різкість зображення з робочою діафрагми f/2. І так, це якраз на сходинку велика світлосила, ніж у поширених «універсалів» 24-70mm f/2.8. У світі повнокадрової оптики є тільки один близький по духу моделі об'єктив — Sigma 24-35mm f/2 DG HSM Art з набагато меншим охопленням фокусних відстаней.
Єдиний і неповторний
Велетенська «тушка» моделі так і норовить змістити центр ваги фотоапарата в свою сторону. Чи жарт, вага об'єктива перевалив за позначку в 1.4 кг. Ще одна претензія до нього — виражена бочкоподібна дисторсія на широкому куті (легко правиться в фоторедакторі). Ну і варто «універсал» нечуваних грошей — дорожче самої бездзеркалки-фулфрейма Canon EOS R. Незважаючи ні на що, це єдиний об'єктив з настільки високою незмінною світлосилою із загону оптики під будь-які умови зйомки.