Об'єктив Canon 16-35mm f/2.8L EF USM III (0573C005)
Canon 16-35mm f/2.8L EF USM III |
|
Ширококутний зум-об'єктив з прицілом на творчі види зйомок для фотоентузіастів і професіоналів. Ареал проживання моделі-повнокадрові "тушки" дзеркальних камер Canon системи EOS. Також він впишеться під стать дзеркалкам з сенсором зображення формату APS-C (якщо закрити очі на вартість моделі). Об'єктив примітний постійною високою світлосилою f / 2.8 у всьому діапазоні зумування.
Canon EF 16-35mm f/2.8 L III USM забезпечує високу різкість по всьому полю кадру з відкритого отвору діафрагми, має хороший захист від відблисків і ореолів. Несприйнятливість моделі до засвічення пояснюється застосуванням вдосконаленого покриття "повітряної сфери" Air Sphere Coating і покриття з субволновой структурою Subwavelength Structure Coating. До того ж передній і задній елементи мають жироотталкивающее напилення. Зум-об'єктив обладнаний ультразвуковим мотором автофокусування USM, має 9-пелюсткову діафрагму з округленим отвором, виконаний в пило - і вологозахищеному корпусі з розмірами 89х128 мм і вагою близько 790 г.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Купити Canon 16-35mm f/2.8L EF USM III
Усі ціни 44 →Ширококутний об'єктив Canon EF 16-35mm f/2,8L III USM (0573C005) | 56 950 грн. |
Canon EF 16-35mm f/2,8L III USM (0573C005) | 57 400 грн. |
Canon EF 16-35mm f/2.8L III USM (0573C005) | 101 802 грн. |
Объектив Canon EF 16-35 mm f/2.8L III USM (0573C005) | 89 999 грн. |
Об'єктив Canon EF 16-35mm f/2.8 III USM (0573C005) | 59 799 грн. |
0 1 2 1 |
За 1,5 тижня експлуатації можу сказати наступне: Захвату немає, Звичайний об'єктив із серії L. Фотографії хороші якісні але при збільшенні відразу ж з'являються пікселя, Та й зовнішній вигляд якийсь сірий, До нього користувався 24-105L. не гірше нового є стаб , зум пристойний та й якість фотографій на висоті, Вважаю об'єктив 16-35 f2.8 L !!! не коштує 2000 $. Гроші на вітер Світлосила непогана і це все Ціна завищена в 2 рази це точно, Не скажу, що він дуже різкий, користуюся Canon 16-35mm f/2.8L EF USM III менше місяця |