Об'єктив Canon 55-210mm f/5.0-7.1 RF-S IS STM (5824C005)
Фото 16 |
Canon 55-210mm f/5.0-7.1 RF-S IS STM |
|
Все пізнається в порівнянні: змінна оптика для фотоапаратів від сторонніх виробниківОбьективы від альтернативних брендів: гроші на вітер або приріст в якості зображення?
Розбираємося у маркуванні об'єктивів CanonДізнайся всю таємницю об'єктива з комбінації символів у його найменуванні!
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon 55-210mm f/5.0-7.1 RF-S IS STM
Усі ціни 7 →Canon RF-S 55-210mm f/5-7.1 IS STM (5824C005) | 15 500 грн. |
Об'єктив для фотоапарата Canon RF-S 55-210mm f/5-7.1 Is Stm (5824C005) | 18 195 грн. |
Объектив для фотоаппарата Canon RF-S 55-210mm f/5-7.1 Is Stm (5824C005) | 17 984 грн. |
Об'єктив Canon RF-S 55-210 mm f/5-7.1 IS STM | 19 598 грн. |
Canon RF-S 55-210 mm f/5-7.1 IS STM | 19 120 грн. |
Canon 55-210mm f/5.0-7.1 RF-S IS STM | 28 044 грн. |
Canon RF-S 55-210 mm f/5-7.1 IS STM | 20 076 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →