Фотокамера миттєвого друку Canon Zoemini S2
Відео 14Фото 19 |
Canon Zoemini S2 |
|
NFC. Кільцевий спалах.
Друк та редагування фотографій за допомогою програми Canon Mini Print.
Micro-USB. Автовідключення (немає / 3 хв. / 5 хв. / 10 хв). Діафрагма f/2.2. Фокусна відстань 25.4 мм Діапазон фокусування від 0.3 м. Автоматичний, пригнічений і заповнюючий спалах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon Zoemini S2
Усі ціни 59 →Canon Zoemini S2 ZV223 Silver (4519C007) | 6 400 грн. |
Canon Zoemini S2 ZV223 Silver (4519C007) | 6 400 грн. |
Canon Zoemini S2 ZV223 Silver (4519C007) 4519C007 | 6 699 грн. |
Фотокамера моментального друку Canon ZOEMINI S2 ZV223 White (4519C007) 451 | 5 499 грн. |
CANON ZOEMINI S2 ZV223 Green (4519C008) | 5 499 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →