Фотокамера миттєвого друку Canon Zoemini S
Відео 7Фото 28 |
Canon Zoemini S |
|
NFC. Кільцевий спалах.
Друк та редагування фотографій за допомогою програми Canon Mini Print.
Micro-USB. Автовідключення (немає / 3 хв. / 5 хв. / 10 хв). Діафрагма f/2.2. Фокусна відстань 25.4 мм Діапазон фокусування від 0.3 м. Автоматичний, пригнічений і заповнюючий спалах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canon Zoemini S
CANON ZOEMINI S ZV123 PW (3879C006) | 7 499 грн. |
Портативна камера-принтер Canon ZOEMINI S ZV123 Mbk 3879C005 | 8 146 грн. |
Фотокамера моментальной печати Canon Zoemini S ZV123 Rose Gold (3879C007) | 5 872 грн. |
Фотокамера моментальной печати Canon Zoemini S ZV123 White (3879C006) | 5 934 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →