Фотокамера миттєвого друку Kodak Mini Shot Combo 2 Retro
Відео 1Фото 3 |
Kodak Mini Shot Combo 2 Retro |
|
Bluetooth. Друк та редагування фотографій за допомогою програми Kodak Mini Shot App.
Micro-USB (тільки для зарядки). Автоматична спалах.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kodak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kodak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kodak Mini Shot Combo 2 Retro
Усі ціни 16 →Kodak Mini Shot 2 Retro C210RY Yellow | 6 499 грн. |
Kodak Mini Shot 2 Retro Yellow (C210RY) c210ry | 6 063 грн. |
Фотокамера миттєвого друку Kodak Mini Shot 2 Retro Yellow (C210RY) Mini Sh | 6 412 грн. |
Фотокамера моментальной печати Kodak Mini Shot Combo 2 Retro White | 7 398 грн. |
Фотоапарат Kodak Mini Shot 2 Biały Retro + Wkłady | 8 118 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →