Навушники
Canyon CND-SGHS9A
Фото 6 |
Canyon CND-SGHS9A |
|
RGB підсвічування оголов'я та амбушюр.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Canyon CND-SGHS9A
Усі ціни 37 →Canyon Darkless GH-9A RGB (CND-SGHS9A) Black CND-SGHS9A | 1 359 грн. |
Навушники Canyon Darkless GH-9A Gaming Black (CND-SGHS9A) | 1 359 грн. |
Гарнітура Canyon Darkless GH-9A Gaming 3.5 мм RGB Black (CND-SGHS9A) CND-S | 1 359 грн. |
Навушники Canyon GH-9A Darkless Gaming 3.5 мм RGB Black (CND-SGHS9A) | 1 430 грн. |
CANYON Darkless GH-9A, RGB gaming headset with Microphone, Microphone freq | 1 158 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →