Зарядний пристрій Canyon CNS-WCS303
Відео 1Фото 9 |
Canyon CNS-WCS303 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Canyon 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Canyon.
Купити Canyon CNS-WCS303
Усі ціни 21 →Беспроводное зарядное устройство Canyon cns-wcs303w White | 1 550 грн. |
Зарядний пристрій Canyon 3in1 Wireless charger (CNS-WCS303B) | 1 693 грн. |
Canyon 3in1 Wireless charger CNS-WCS303B | 1 429 грн. |
Зарядное устройство CANYON 3in1 Wireless charger (CNS-WCS303B) CNS-WCS303B | 1 699 грн. |
Бездротовий зарядний пристрій Canyon CNS-WCS303B Black | 1 299 грн. |
Підставка з невеликим "відростком" Canyon CNS-WCS303 в один присід заряджає відразу кілька пристроїв з розряду портативної електроніки. Яких саме? Давайте розберемося.
3-в-1
У моделі передбачаються слоти під смартфон, кейс для бездротових навушників і годинник Apple Watch. З іншими "розумними" годинниками зарядник, на жаль, не контачить. Позиціонування на підставці смартфона можливо як в портретній, так і в альбомній орієнтації, позаду праворуч виділена зона для кейса з навушниками, а «еппловскіе» годинник підвішуються на виступ підставки в самому верху конструкції зарядника.
Крізь товщу чохла
Пристрій дозволяє домогтися необхідного рівня потужності зарядки для Qi-сумісних гаджетів. Більше того, смартфони в "одежинці" не потрібно "роздягати" перед постановкою на бездротову зарядку — Canyon CNS-WCS303 забезпечує ефективну відстань зарядки до 7 мм, завдяки чому хвилі від індукційної котушки легко пробиваються крізь товщу чохла.
LED-підсвічування
Уздовж бортів підставки зарядної станції пущені нитки різнокольорового LED-підсвічування, що включається і відключається після натискання кнопки. Її м'яке і ненав'язливе світіння замінює собою нічник. На полицях магазинів розглянута модель представлена в чорному кольорі корпусу. Біла зарядна підставка називається Canyon CNS-WCS302.