Powerbank BASEUS Star Lord Display 22.5W 10000
Відео 2Фото 8 |
BASEUS Star Lord Display 22.5W 10000 |
|
Як вибрати повербанк: поради, рекомендації та корисні лайфхакиДетальний гайд з вибору PowerBank-акумулятора для різних цілей застосування
Питання-відповідь: все що ви хотіли дізнатися про повербанки10 найпоширеніших запитань в рубриці зовнішніх акумуляторів, а також розгорнуті відповіді на них
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог BASEUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі BASEUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити BASEUS Star Lord Display 22.5W 10000
Усі ціни 12 →Зовнішній акумулятор Baseus Star-Lord Digital Display 10000mAh 30W Black ( | 1 009 грн. |
Зовнішній акумулятор Baseus Power Bank 10000mAh Star-Lord Digital Display | 941 грн. |
Внешний аккумулятор Baseus Power Bank 10000mAh Star-Lord Digital Display F | 1 016 грн. |
Батарея універсальна Baseus Star Lord Display 10000mAh 22.5W Black (PPXJ10 | 925 грн. |
Baseus Star-Lord Digital Display 10000mAh 30W Black (P10022907113-00) 2000 | 949 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації BASEUS Star Lord Display 22.5W 10000
Ціни на BASEUS Star Lord Display 22.5W 10000 |
---|---|---|---|---|
BASEUS Star Lord Display 22.5W 10000 | від 749 грн. | 12 пропозицій | ||
BASEUS Star Lord Display 22.5W 20000 | від 793 грн. | 43 пропозиції | ||
BASEUS Star Lord Display 22.5W 30000 | від 1 026 грн. | 49 пропозицій | ||
BASEUS Star Lord Display 65W 30000 | від 2 189 грн. | 7 пропозицій |