Garmin Swim 2
Відео 31Фото 17 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Swim 2
Усі ціни 66 →Смарт-годинник Garmin Swim 2 Whitestone (010-02247-11 / 010-02247-01) | 8 260 грн. |
Смарт-годинник Garmin Swim 2 Whitestone (010-02247-11/010-02247-01) | 8 058 грн. |
Смарт-годинник Garmin Swim 2 Slate (010-02247-10) | 10 000 грн. |
Смарт-часы Garmin Swim 2 Whitestone (010-02247-11/010-02247-01) | 8 107 грн. |
Garmin Swim 2 Чорний - годинник для плавання з GPS 010-02247-10 | 10 000 грн. |
Перші спеціалізовані смартгодинник Garmin для шанувальників водних дисциплін спорту вийшли на арену в 2012 році. Модель носила прозаїчне ім'я Swim. Нині на ринку править балом вже друге за рахунком покоління цих» розумних " годин.
Метрики для плавання
Garmin Swim 2 призначаються для плавання в басейнах і відкритих водоймах. Вони моніторять частоту скорочень серцевого м'яза (в т. ч. під водою), відстежують темп подолання дистанції, кількість і тип гребків, малюють графіки за результатами тренувань. У традиційному амплуа спортивних годин гаджет веде облік пройдених кроків, фіксує трек пробіжки за даними супутникової системи GPS, моніторить рівень стресу організму.
Трансфлективний екран
Годинник заточений в пластиковий корпус з розмірами 42 мм. Дисплей у моделі трансфлективний без підтримки сенсорного управління. Зображення транслюється на ньому в роздільній здатності 208х208 пікселів. З урахуванням економного споживання енергії, на одному заряді акумулятора пристрій "живе" 7 днів у звичайному режимі використання і до 13 годин поспіль при активній функції GPS-трекінгу.
Справжня знахідка
Розумітися, смартгодинник не бояться води, дублюють повідомлення з Сполученого смартфона, дозволяють управляти музичним плеєром. Ось тільки власної пам'яті на борту моделі немає, так само як і немає підтримки платіжної системи Garmin Pay через відсутність NFC-чипа. Garmin Swim 2 є справжньою знахідкою для плавців-любителів і мають у своєму розпорядженні необхідний арсенал смартфункцій, які стануть в нагоді в повсякденному житті.