Garmin Vivomove Sport
Відео 15Фото 33 |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Garmin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Garmin.
Купити Garmin Vivomove Sport
Усі ціни 56 →Фитнес часы Garmin vivomove Sport Black 010-02566-00 | 10 400 грн. |
Смарт-годинник Garmin Vivomove Sport Cocoa Case and S. Band w. P. Gold Acc | 8 058 грн. |
Смарт-годинник Garmin Vivomove Sport Black Case and Silicone Band з Slate | 8 270 грн. |
Garmin vivomove® Sport Cool Mint Case and Silicone Band with Silver Accent | 10 400 грн. |
Смарт-часы Garmin Vivomove Sport Black Case and Silicone Band with Slate A | 8 117 грн. |
Гібридний смартгодинник Garmin Vivomove Sport поєднує в одному флаконі стильний дизайн класичних стрілочних годинників і сучасні «розумні» функції.
Стрілочний циферблат з прихованим екраном
На чільне лицьовій панелі носиться гаджета ставиться традиційний стрілочний циферблат, в нижньому сегменті якого розташувався прихований OLED-екранчик з підтримкою сенсорного управління. При зверненні до електронного дисплея механічні стрілки годинника розводяться в сторони на час «9: 15». Монохромний екран служить для відображення відомостей про активність користувача протягом дня, виміряних значень пульсу і рівня насиченості крові киснем, повідомлень з Сполученого смартфона і т. п.
Спортивне амплуа
У спортзалі Garmin Vivomove Sport доведеться до речі для реєстрації даних про активність "носія" в різних дисциплінах тренувань. Годинники мають вбудовані режими для йоги, силових і кардіотренувань, занять на біговій доріжці, велопокатушок та ін. Монітор Body Battery показує поточний рівень енергії організму, а покрокові дихальні вправи допомагають розслабитися і зняти високий рівень стресу. Повна взаємодія користувача з годинником досягається через програмне забезпечення Garmin Connect.
Автономна робота
На одному заряді акумулятора модель працює в автономному режимі до 5 днів. Ще на день зверху вистачить стрілочного запасу ходу механічних годинників. Для повноти картини їй бракує хіба що NFC-чипа і GPS-адаптера. Втім, дані про місцезнаходження Користувача і треки умовної пробіжки смартгодинник «малюють» при підключенні до GPS на борту пов'язаного смартфона.