Цифрове піаніно Yamaha NP-15
Відео 6Фото 10 |
Yamaha NP-15
Всі характеристики
Характеристики NP-15
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Yamaha 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Yamaha.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Yamaha NP-15
Усі ціни 29 →Сценічне цифрове піаніно Yamaha Piaggero NP-15 (BLACK) | 17 520 грн. |
Сценическое цифровое пианино Yamaha Piaggero NP-15 (BLACK) | 17 520 грн. |
Сценическое пианино YAMAHA NP-15 (Black) | 17 520 грн. |
Цифрове піаніно Yamaha NP-15 Black | 11 999 грн. |
Синтезатор Yamaha NP-15 Black | 12 880 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →