Електродуховка VINIS VO-5017B
VINIS VO-5017B |
|
Настільна електрична духовка має гарне співвідношення вартості, місткості та функцій і стане надійною помічницею в сім'ї, де люблять і вміють готувати. Її потужність складає 1700 Вт, а корисний об'єм - 50 літрів, що дозволяє встановлювати кілька деко і готувати великі порції або різні страви одночасно. На окрему увагу заслуговують розширені можливості VINIS VO-5017B: крім звичайного запікання риби, м'яса, овочів та інших інгредієнтів, ви можете використовувати гриль, спеціальний рожен, на якому приготується ціла курка, режим конвекції, а також сушити або розморожувати продукти.
Для цього в комплектацію включили решітку, кругле деко для піци, стандартний прямокутний лист, рожен і щипці, якими зручно діставати гарячі поверхні з розігрітої духовки. Крім цього, пристрій оснащений термостатом з регулюванням температури від 60 до 250 градусів, внутрішнім підсвічуванням для контролю за процесом і таймером максимум на 60 хвилин, який простежить за часом приготування, поки ви зайняті іншими справами.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VINIS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VINIS.
Купити VINIS VO-5017B
Усі ціни 14 →Електропіч VINIS VO-5017B | 4 242 грн. |
Vinis Vinis VO-5017B | 4 200 грн. |
Електрична піч Vinis VO-5017B | 4 200 грн. |
Духовая печь Vinis vo-5017b | 4 106 грн. |
Духовка настольная Vinis VO 5017 B | 4 613 грн. |