Моторне мастило Castrol Magnatec 10W-40 4 л
Castrol Magnatec 10W-40 4L |
|
За заявами виробника, це масло розраховане на «будь-які умови експлуатації». І для таких заяв є підстави, враховуючи, що дана марка підходить не тільки легкові, але і під вантажні авто, включаючи моделі з дизельними двигунами з турбонаддувом (а також двигуни звичайного типу на бензині або ДТ). За типом належить до напівсинтетичним. Має допуски Fiat 9.55535-D2, MB-Approval 229.1 і VW 501 01/505 00.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Castrol 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Castrol.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Castrol Magnatec 10W-40 4 л
Усі ціни 12 →Моторна олива Castrol MAGNATEC 10W-40 4л (CS 10W40 M A3/B4 4L) | 1 470 грн. |
Олива моторна Castrol Magnatec 10w-40 A/B, 4л (41071389183) (15F098) 41071 | 1 193 грн. |
CASTROL 15F7CE | 1 195 грн. |
CASTROL Magnatec 10W-40 (4л) | 1 175 грн. |
Моторна олива Castrol MAGNATEC 10W-40 4л (CS 10W40 M A3/B4 4L) | 1 170 грн. |
ще 7 пропозицій
Модификації Castrol Magnatec 10W-40
Ціни на Castrol Magnatec 10W-40 |
---|---|---|---|---|
Castrol Magnatec 10W-40 1 л | від 377 грн. | 9 пропозицій | ||
Castrol Magnatec 10W-40 4 л | від 1 170 грн. | 12 пропозицій | ||
Castrol Magnatec 10W-40 60 л | від 14 798 грн. | 9 пропозицій | ||
Castrol Magnatec 10W-40 208 л | від 40 274 грн. | 1 пропозиція |